Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“
Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“ – на 5 и 6 ноември, съобщи Антон Радославов – създател, режисьор, сценарист и автор на музиката.
Зад продукцията стоят над 70 души, като 40 от тях са на сцената. Всички те, професионалисти и любители, се обединяват в името на изкуството и посланието, което мюзикълът носи, включвайки се напълно безвъзмездно в проекта.
„В сценария, художествената измислица умело се преплита с библейския сюжет, за да създаде нещо невиждано на българската сцена
Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“ – на 5 и 6 ноември, съобщи Антон Радославов – създател, режисьор, сценарист и автор на музиката.
Диалогът между Европа и България никога няма да спре. Той винаги ще съществува. Това каза Аделина Филева, директор на Софийската градска художествена галерия (СГХГ), при откриването на експозицията „Европа в България“.
„Ще се връщаме назад в дните, ще се опитваме да виждаме далеч в бъдещето, ще се борим за своето настояще, но по-важно е, че има диалог“, отбеляза тя.
Кураторът Любен Домозетски обясни, че тази изложба е замислена отдавна и претърпяла множество трансформации. Експозицията има за цел да покаже основните европейски художествени направления, които оставят своето отражение върху българското изобразително изкуство от Освобождението до средата на ХХ век.
Този период не е много дълъг, но в никакъв случай не е монолитен. Напротив - той е изключително разнообразен. Всяко едно десетилетие от него се отличава от останалите и ни разкри
За 23-та поредна година международният филмов фестивал „София филм фест“ организира конкурс за български късометражен филм.
За шеста година наградата ще се връчи от „Доли медия студио“, припомнят от „Арт фест“.
Наградата е на стойност 9500 евро (1500 евро парична премия и 8000 евро в постпродукционни услуги), които се получават от режисьора на филма-победител.
В конкурса са участвали много от водещите имена в съвременното българско кино, сред които Драгомир Шолев, Андрей Паунов, Светла Цоцоркова, Петър Вълчанов, Борис Десподов, Павел Веснаков.
Всички филми с над 50% българско финансиране и времетраене до 30 минути, заснети след 1 януари 2024 година и отговарящи на регламента на конкурса, могат да се включат в състезанието. Крайният срок за участие в конкурса е 1 декември.
Мюзикълът "Емилия Перес" на Жак Одиар е избран от Франция да се състезава в категорията за най-добър международен филм на наградите "Оскар", предаде АФП, позовавайки се на Националния център по кинематография.
Заснет на испански език и отчасти мрачен трилър, отчасти хореография под звуците на регетон, филмът разказва историята на мексикански наркобарон, който променя живота си и става жена.
"Емилия Перес" спечели наградата на журито на кинофестивала в Кан, както и отличие за колективно изпълнение за Зоуи Салдана, Селена Гомес и транссексуалната главна актриса Карла София Гаскон.
Предложението на Франция трябва да бъде изпратено до американската Академия за кинематографично изкуство и наука, която присъжда наградите "Оскар".
Киноакадемията ще обяви на 17 януари 2025 г. кои страни са номинирани в катего
Русенската опера ще представи камерния концерт "Песенен рецитал на сопраното Ана Дитри" утре вечер в Доходното здание в крайдунавския град. Това съобщи пиарът на културния институт Диана Димитрова.
Ана Дитри ще представи на русенската публика арии и песни на полски романтични композитори като Станислав Монюшко, Фредерик Шопен, Владислав Желенски, Станислав Невядомски, Мечислав Карлович и други.
На пианото ще й акомпанира Веселина Ботева.
Ана Дитри обяснява, че песните са от различни епохи, обхващащи период от повече от 100 години.
"След като избрах всички произведения, които да бъдат показани пред чуждестранна публика, реших да ги подредя като една история. Историята на една жена, която за първи път се влюбва в младо и красиво момче, имат първи срещи, след това се раждат децата им, после тя страда, защото ги загубва, и накрая е една старица, която
Шумен ще бъде домакин на петнадесетото издание на Националния пленер по живопис „Шуменско плато“ от 28 август до 5 септември, съобщиха от пресотдела на Община Шумен.
В него ще участват общо десет художници. Петима от тях са от Шумен, а пет от други градове.
В творческия форум ще се включат Галина Халачева и Николай Тодоров от Добрич, Милена Младенова от гр. Бяла, Петър Тепсизов от Ямбол, Пламен Бешков от Пловдив и членовете на Дружеството на шуменските художници: Димитър Балкански, Емилия Дочева, Надежда Русева, Снежана Ценова и Спартак Паскалевски.
Откриването на пленера ще бъде на 28 август от 16:30 часа на откритата тераса в двора на „Зеленото училище“ на Шуменското плато.
Форумът няма определена тематична или жанрова насоченост, като участниците имат пълна свобода да реализират творческите си идеи и търсения в
Зад продукцията стоят над 70 души, като 40 от тях са на сцената. Всички те, професионалисти и любители, се обединяват в името на изкуството и посланието, което мюзикълът носи, включвайки се напълно безвъзмездно в проекта.
„В сценария, художествената измислица умело се преплита с библейския сюжет, за да създаде нещо невиждано на българската сцена. Въпреки че думите и действията на героите имат връзка с историческата реалност, по времето на събитията, описани в евангелията, декорите, костюмите и озвучаването са модернистични, и създават обстановка на съвременна железопътна гара. Това е метафора на живота – място, където човек влиза през една врата и излиза през другата, когато му дойде времето. Животът сякаш преминава на гарата в очакване на неговия влак“, разказва Антон Радославов.
Историята проследява Йоан и неговите безкрайни въпроси, и опити да разбере какво има отвъд жълтата линия. „Казват, че светът не е чакалня. Какво тогава правим и защо сме тук?“, се пита героят, търсейки смисъла. Години по-късно, заточен на остров Патмос, той си припомня своя живот, своя бунт и своя път през отчаянието, към надеждата и вярата.
В мюзикъла звучи изцяло авторска музика, съчетаваща типични български неравноделни ритми, рок, етно и рап. Тя се изпълнява на живо от професионални музиканти, с участието на „София госпъл хор“.
„Йоан – синът на гърма“ се играе в театър „София“ от 2012 до 2014 година. „Започнахме с няколко души и плаха мечта да поставим голям спектакъл. Изобщо не очаквахме този успех. Така, десет години по-късно, в началото на януари 2024 г., мюзикълът е възобновен и поставен на сцената на кино „Люмиер“, разказва Антон Радославов. Припомня, че в главните роли, в първоначалния мюзикъл влизат Крис Макаров от „Молец“ (в ролята на малкия Йоан), Ангел Ковачев, известен от дуета си с Мойсей (в ролята на младия Йоан), Тодор Янкулов от „Точка бг“ (в ролята на Каяфа) и Свежен Младенов (в ролята на Исус).
Откриване на фотоизложба, припомняща лицата на джаз фестивала в Русе, предшества началото на 48-ото издание на музикалния форум.
Снимките са подредени във фоайето на Доходното здание в крайдунавския град. По-голямата част от снимките са дело на фотографа Петър Стаменков.
"Той обича да говори чрез своята камера, а като погледнете неговите творби, можете да надникнете и в неговото сърце, и в неговия ум, и да разберете, че това е един човек, който е верен на изкуството", каза за Стаменков директорът на общинското предприятие "Русе Арт" Мариан Савов.
Самият фотограф коментира , че част от черно-белите снимки, показващи Петър Петров – Парчето, поставил началото на джаз фестивала в Русе през 1975 г., както и Стайко Стайков и другите основоположници на форума, са от архива на Клуба на дейците на културата.
"Някои от тези снимки ги скани
Разглеждам картините от изложбата „През времето“ като процеп, през който наблюдавам света. Това каза Греди Асса, който тази вечер откри новата си eкспозиция в столичната галерия „Нюанс“.
Сред присъстващите на вернисажа бяха колеги и приятели на художника. Това е поредна изложба на Греди Асса тази година. „Исках тези седем изложби поради факта, че здравословното ми състояние не винаги позволява да бъда по-адекватен и взискателен. И може би ще поспра“, каза творецът.
В „През времето“ той подрежда около 30 произведения. „Има такъв момент, в който ми се искаше по-скоро оптиката да ми стане различна. И затова, по някакъв начин, вертикалното ми дава възможност да видя и небето, земята, водата. Хоризонталното ми дава други настроения - по-минорни. В някои от тях има тъга, има самота, има дистанция. Но времето не е важно. К
С концерта „Да послушаме кино“ на Плевенската филхармония в Попово тази вече бе закрито 12-ото издание на фестивала за операторско майсторство „Златното око“ в памет на Димо Коларов.
Тази година статуетката на фестивала отиде при оператора Веселин Христов за филма „Уроците на Блага“.
Поради служебен ангажимент в Германия, наградата получи асистент-операторът Симеон Киров, връчена му от кмета на града-домакин Людмил Веселинов.
Церемонията по награждаването на отличените оператори и филми бе в дома на културата „Димо Коларов“. Гостите на града и участниците в културния форум бяха посрещнати по червен килим, а водещ бе журналистът Ники Кънчев.
Фестивалът за операторско майсторство „Златното око” се провежда в родния град на Коларов от 1998 г. Мисията и основната цел на фестивала за операторско май
Този уикенд в Нидерландия е белязан от пристигането на Синтерклаас (Свети Никола) - една от най-почитаните нидерландски традиции.
В Утрехт добрият старец, придружаван от своя помощник Черния Пийт (Черен Петър), дойде днес на лодка при Стария канал и бе посрещнат от стотици деца и техните родители, които после го следваха до катедралата в центъра на града.
Синтерклаас се чества като покровител на децата. Той се основава на историческата фигура на Свети Никола, който и ние в България празнуваме на 6 декември. От него тръгва така популярният в цял свят Дядо Коледа. Самият празник се чества на 6 декември. В нощта на 5 срещу 6 декември децата получават подаръци.
Националното пристигане на Синтерклаас вчера във Вианен, провинция Утрехт, бе мирно, но в други градове имаше протести и сблъсъци, съобщиха местните медии.
В Йерсеке четирима души са били арест
Група "Илектрик лайт оркестра", която през 70-те и 80-те години на миналия век внесе класическо звучене в рок и поп музиката с песни като Mr. Blue Sky и Evil Woman, обяви последния си концерт в Лондон през юли догодина в Хайд парк, съобщи Ройтерс, позовавайки се на организаторите.
Основана през 1970 г. в Бирмингам, групата, известна и като ELO, издаде няколко хитови албума през последвалите две десетилетия, сред които Discovery през 1979 г. и Time през 1981 г. Съоснователят на групата Джеф Лин е автор на цялата продукция на групата след 1972 г. В групата, която се разпадна през 1986 г., свирят различни музиканти, постоянните й членове са Джеф Лин и Бев Бевън (ударни).
През 2014 г. Лин, който е на 76 години, събира групата Jeff Lynne`s ELO заедно с Ричард Танди, свирил в ELO в началото на 70-те години като басист и кийбордист. Танди почина през месец май тази годи
Хореографията е на Димитър Желев, Станислав Крумов и Реми Тоин. Сценографията е на Руслан Драгостинов, а костюмите – на Елена Шопова. Аранжиментите и оркестрацията са направени от Георги Стрезов. Мултимедията е на Милен Колев.
Следващите дати в „Люмиер“ са на 7, 8 и 9 декември.
Антон Радославов е роден през 1968 г. в театрално семейство. Завършва НАТФИЗ със специалност „Кинорежисура“ в класа на проф. Христо Христов. През последните 30 години се занимава с полусамодеен и полупрофесионален театър. Освен това е и музикант. Има десетки кратки филми и няколко мюзикъла.
Получавайте всеки ден най-вълнуващите новини от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Шест в 6: Нашият сутрешен бюлетин
Получавайте шестте най-важни културни събития за деня, всяка сутрин в 6:00 ч.
От понеделник до петък от нашия редактор Виолета Караянева
Премиерата на спектакъла „Тримата мускетари“ ще се състои на 24 ноември в Драматично-куклен театър (ДКТ)„Васил Друмев“, обяви директорът на шуменския театър ...
Изложба в галерия „Ракурси“ представя непоказвани досега творби на над 15 български художници, творили през 20-и век, съобщават организаторите.
Експозицията ще може да ...
Коледната благотворителна кампания "Елхите на таланта" на фондация “Стоян Камбарев” ще се състои за шеста поредна година, съобщиха от екипа й.
Тази година близо 50 веч ...
Много е важно това, което ни давате, защото така ще продължим още поне трийсетина години, каза Атанас Пенев на публиката в зала 1 на НДК.
На 20 ноември бе първият от двата концерт ...
Изложби по повод годишнини от рождението на двама известни български художници бяха открити днес в Регионалния исторически музей (РИМ) във Враца.
Първата е подредена в художествен ...
Близо 20 картини представя в своята първа самостоятелна изложба 18-годишната Дилиана Перфанов във Велико Търново.
В интервю дванайсетокласничката от Хуманитарната гимназия & ...
Портрет на поета Артюр Рембо, нарисуван от неговия любовник Пол Верлен на неизвестна дата, ще бъде продаден на търг в Париж на 2 декември, предаде АФП.
Първоначалната оценка на тв ...
Сатиричната комедия „Астория“ от Юра Зойфер, ще гостува в Общински драматичен театър Кюстендил, съобщават трупата. Пиесата се поставя за първи път в България и разглежд ...
Карнавалната традиция във Виена и до днес е жива. Всяка година в австрийската столица се провеждат повече от 450 бала, съобщи община Виена.
Началото на балния сезон беше както вин ...
Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“
Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“ – на 5 и 6 ноември, съобщи Антон Радославов – създател, режисьор, сценарист и автор на музиката.Зад продукцията стоят над 70 души, като 40 от тях са на сцената.
Мюзикълът „Йоан – синът на гърма“ се завръща на сцената на кино „Люмиер“ – на 5 и 6 ноември, съобщи Антон Радославов – създател, режисьор, сценарист и автор на музиката.
Зад продукцията стоят над 70 души, като 40 от тях са на сцената. Всички те, професионалисти и любители, се обединяват в името на изкуството и посланието, което мюзикълът носи, включвайки се напълно безвъзмездно в проекта.
Диалогът между Европа и България никога няма да спре. Той винаги ще съществува. Това каза Аделина Филева, директор на Софийската градска художествена галерия (СГХГ), при откриването на експозицията „Европа в България“.
„Ще се връщаме назад в дните, ще се опитваме да виждаме далеч в бъдещето, ще се борим за своето настояще, но по-важно е, че има диалог“, отбеляза тя.
Кураторът Любен Домозетски обясни, че тази изложба е замислена отдавна и претърпяла множество трансформации. Експозицията има за цел да покаже основните европейски художествени направления, които оставят своето отражение върху българското изобразително изкуство от Освобождението до средата на ХХ век.
Този период не е много дълъг, но в никакъв случай не е монолитен. Напротив - той е изключително разнообразен. Всяко едно десетилетие от него се отличава от останалите и ни разкри
За 23-та поредна година международният филмов фестивал „София филм фест“ организира конкурс за български късометражен филм.
За шеста година наградата ще се връчи от „Доли медия студио“, припомнят от „Арт фест“.
Наградата е на стойност 9500 евро (1500 евро парична премия и 8000 евро в постпродукционни услуги), които се получават от режисьора на филма-победител.
В конкурса са участвали много от водещите имена в съвременното българско кино, сред които Драгомир Шолев, Андрей Паунов, Светла Цоцоркова, Петър Вълчанов, Борис Десподов, Павел Веснаков.
Всички филми с над 50% българско финансиране и времетраене до 30 минути, заснети след 1 януари 2024 година и отговарящи на регламента на конкурса, могат да се включат в състезанието. Крайният срок за участие в конкурса е 1 декември.
Мюзикълът "Емилия Перес" на Жак Одиар е избран от Франция да се състезава в категорията за най-добър международен филм на наградите "Оскар", предаде АФП, позовавайки се на Националния център по кинематография.
Заснет на испански език и отчасти мрачен трилър, отчасти хореография под звуците на регетон, филмът разказва историята на мексикански наркобарон, който променя живота си и става жена.
"Емилия Перес" спечели наградата на журито на кинофестивала в Кан, както и отличие за колективно изпълнение за Зоуи Салдана, Селена Гомес и транссексуалната главна актриса Карла София Гаскон.
Предложението на Франция трябва да бъде изпратено до американската Академия за кинематографично изкуство и наука, която присъжда наградите "Оскар".
Киноакадемията ще обяви на 17 януари 2025 г. кои страни са номинирани в катего
Русенската опера ще представи камерния концерт "Песенен рецитал на сопраното Ана Дитри" утре вечер в Доходното здание в крайдунавския град. Това съобщи пиарът на културния институт Диана Димитрова.
Ана Дитри ще представи на русенската публика арии и песни на полски романтични композитори като Станислав Монюшко, Фредерик Шопен, Владислав Желенски, Станислав Невядомски, Мечислав Карлович и други.
На пианото ще й акомпанира Веселина Ботева.
Ана Дитри обяснява, че песните са от различни епохи, обхващащи период от повече от 100 години.
"След като избрах всички произведения, които да бъдат показани пред чуждестранна публика, реших да ги подредя като една история. Историята на една жена, която за първи път се влюбва в младо и красиво момче, имат първи срещи, след това се раждат децата им, после тя страда, защото ги загубва, и накрая е една старица, която
Шумен ще бъде домакин на петнадесетото издание на Националния пленер по живопис „Шуменско плато“ от 28 август до 5 септември, съобщиха от пресотдела на Община Шумен.
В него ще участват общо десет художници. Петима от тях са от Шумен, а пет от други градове.
В творческия форум ще се включат Галина Халачева и Николай Тодоров от Добрич, Милена Младенова от гр. Бяла, Петър Тепсизов от Ямбол, Пламен Бешков от Пловдив и членовете на Дружеството на шуменските художници: Димитър Балкански, Емилия Дочева, Надежда Русева, Снежана Ценова и Спартак Паскалевски.
Откриването на пленера ще бъде на 28 август от 16:30 часа на откритата тераса в двора на „Зеленото училище“ на Шуменското плато.
Форумът няма определена тематична или жанрова насоченост, като участниците имат пълна свобода да реализират творческите си идеи и търсения в
„В сценария, художествената измислица умело се преплита с библейския сюжет, за да създаде нещо невиждано на българската сцена. Въпреки че думите и действията на героите имат връзка с историческата реалност, по времето на събитията, описани в евангелията, декорите, костюмите и озвучаването са модернистични, и създават обстановка на съвременна железопътна гара. Това е метафора на живота – място, където човек влиза през една врата и излиза през другата, когато му дойде времето. Животът сякаш преминава на гарата в очакване на неговия влак“, разказва Антон Радославов.
Историята проследява Йоан и неговите безкрайни въпроси, и опити да разбере какво има отвъд жълтата линия. „Казват, че светът не е чакалня. Какво тогава правим и защо сме тук?“, се пита героят, търсейки смисъла. Години по-късно, заточен на остров Патмос, той си припомня своя живот, своя бунт и своя път през отчаянието, към надеждата и вярата.
Откриване на фотоизложба, припомняща лицата на джаз фестивала в Русе, предшества началото на 48-ото издание на музикалния форум.
Снимките са подредени във фоайето на Доходното здание в крайдунавския град. По-голямата част от снимките са дело на фотографа Петър Стаменков.
"Той обича да говори чрез своята камера, а като погледнете неговите творби, можете да надникнете и в неговото сърце, и в неговия ум, и да разберете, че това е един човек, който е верен на изкуството", каза за Стаменков директорът на общинското предприятие "Русе Арт" Мариан Савов.
Самият фотограф коментира , че част от черно-белите снимки, показващи Петър Петров – Парчето, поставил началото на джаз фестивала в Русе през 1975 г., както и Стайко Стайков и другите основоположници на форума, са от архива на Клуба на дейците на културата.
"Някои от тези снимки ги скани
Разглеждам картините от изложбата „През времето“ като процеп, през който наблюдавам света. Това каза Греди Асса, който тази вечер откри новата си eкспозиция в столичната галерия „Нюанс“.
Сред присъстващите на вернисажа бяха колеги и приятели на художника. Това е поредна изложба на Греди Асса тази година. „Исках тези седем изложби поради факта, че здравословното ми състояние не винаги позволява да бъда по-адекватен и взискателен. И може би ще поспра“, каза творецът.
В „През времето“ той подрежда около 30 произведения. „Има такъв момент, в който ми се искаше по-скоро оптиката да ми стане различна. И затова, по някакъв начин, вертикалното ми дава възможност да видя и небето, земята, водата. Хоризонталното ми дава други настроения - по-минорни. В някои от тях има тъга, има самота, има дистанция. Но времето не е важно. К
С концерта „Да послушаме кино“ на Плевенската филхармония в Попово тази вече бе закрито 12-ото издание на фестивала за операторско майсторство „Златното око“ в памет на Димо Коларов.
Тази година статуетката на фестивала отиде при оператора Веселин Христов за филма „Уроците на Блага“.
Поради служебен ангажимент в Германия, наградата получи асистент-операторът Симеон Киров, връчена му от кмета на града-домакин Людмил Веселинов.
Церемонията по награждаването на отличените оператори и филми бе в дома на културата „Димо Коларов“. Гостите на града и участниците в културния форум бяха посрещнати по червен килим, а водещ бе журналистът Ники Кънчев.
Фестивалът за операторско майсторство „Златното око” се провежда в родния град на Коларов от 1998 г. Мисията и основната цел на фестивала за операторско май
Този уикенд в Нидерландия е белязан от пристигането на Синтерклаас (Свети Никола) - една от най-почитаните нидерландски традиции.
В Утрехт добрият старец, придружаван от своя помощник Черния Пийт (Черен Петър), дойде днес на лодка при Стария канал и бе посрещнат от стотици деца и техните родители, които после го следваха до катедралата в центъра на града.
Синтерклаас се чества като покровител на децата. Той се основава на историческата фигура на Свети Никола, който и ние в България празнуваме на 6 декември. От него тръгва така популярният в цял свят Дядо Коледа. Самият празник се чества на 6 декември. В нощта на 5 срещу 6 декември децата получават подаръци.
Националното пристигане на Синтерклаас вчера във Вианен, провинция Утрехт, бе мирно, но в други градове имаше протести и сблъсъци, съобщиха местните медии.
В Йерсеке четирима души са били арест
Група "Илектрик лайт оркестра", която през 70-те и 80-те години на миналия век внесе класическо звучене в рок и поп музиката с песни като Mr. Blue Sky и Evil Woman, обяви последния си концерт в Лондон през юли догодина в Хайд парк, съобщи Ройтерс, позовавайки се на организаторите.
Основана през 1970 г. в Бирмингам, групата, известна и като ELO, издаде няколко хитови албума през последвалите две десетилетия, сред които Discovery през 1979 г. и Time през 1981 г. Съоснователят на групата Джеф Лин е автор на цялата продукция на групата след 1972 г. В групата, която се разпадна през 1986 г., свирят различни музиканти, постоянните й членове са Джеф Лин и Бев Бевън (ударни).
През 2014 г. Лин, който е на 76 години, събира групата Jeff Lynne`s ELO заедно с Ричард Танди, свирил в ELO в началото на 70-те години като басист и кийбордист. Танди почина през месец май тази годи
В мюзикъла звучи изцяло авторска музика, съчетаваща типични български неравноделни ритми, рок, етно и рап. Тя се изпълнява на живо от професионални музиканти, с участието на „София госпъл хор“.
„Йоан – синът на гърма“ се играе в театър „София“ от 2012 до 2014 година. „Започнахме с няколко души и плаха мечта да поставим голям спектакъл. Изобщо не очаквахме този успех. Така, десет години по-късно, в началото на януари 2024 г., мюзикълът е възобновен и поставен на сцената на кино „Люмиер“, разказва Антон Радославов. Припомня, че в главните роли, в първоначалния мюзикъл влизат Крис Макаров от „Молец“ (в ролята на малкия Йоан), Ангел Ковачев, известен от дуета си с Мойсей (в ролята на младия Йоан), Тодор Янкулов от „Точка бг“ (в ролята на Каяфа) и Свежен Младенов (в ролята на Исус).
Хореографията е на Димитър Желев, Станислав Крумов и Реми Тоин. Сценографията е на Руслан Драгостинов, а костюмите – на Елена Шопова. Аранжиментите и оркестрацията са направени от Георги Стрезов. Мултимедията е на Милен Колев.
Следващите дати в „Люмиер“ са на 7, 8 и 9 декември.
Антон Радославов е роден през 1968 г. в театрално семейство. Завършва НАТФИЗ със специалност „Кинорежисура“ в класа на проф. Христо Христов. През последните 30 години се занимава с полусамодеен и полупрофесионален театър. Освен това е и музикант. Има десетки кратки филми и няколко мюзикъла.
Получавайте всеки ден най-вълнуващите новини от рубриката във входящата си поща.
Допълнителна информация за регистрацията и процедурата за доставка и анулиране (отмяна) можете да получите в нашият раздел NRD Бюлетини или, като натиснете на връзката или по-долу.
Шест в 6:
Нашият сутрешен бюлетин
Получавайте шестте най-важни културни събития за деня, всяка сутрин в 6:00 ч.
От понеделник до петък от нашия редактор Виолета Караянева
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни. Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.
Не изполваме интернет бисквитки. Не събираме лични данни и не споделяме такива с трети страни. Не прилагаме проследяващи или наблюдаващи маркетингови/рекламни системи.